Oświata

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - PSP Jeżowe Podgórze

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - PSP Jeżowe Podgórze

    Zajęcia lekcyjne w nowoczesnych pracowniach komputerowych i tematycznych z wykorzystaniem technologii i sprzętu informatycznego przekazanego Publicznej Szkole Podstawowej w Jeżowem Podgórzu w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe” o wartości ponad 1 miliona złotych, zrealizowanego przez Gminę Jeżowe w 2016r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

24 marca 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - PSP Jeżowe Podgórze

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Cholewiana Góra

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Cholewiana Góra

    Zajęcia lekcyjne w nowoczesnych pracowniach komputerowych i tematycznych z wykorzystaniem technologii i sprzętu informatycznego przekazanego Zespołowi Szkół w Cholewianej Górze w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe” o wartości ponad 1 miliona złotych, zrealizowanego przez Gminę Jeżowe w 2016r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

23 marca 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Cholewiana Góra

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - Gimnazjum Jeżowe

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - Gimnazjum Jeżowe

    Zajęcia lekcyjne w nowoczesnych pracowniach komputerowych i tematycznych z wykorzystaniem technologii i sprzętu informatycznego przekazanego Publicznemu Gimnazjum w Jeżowem w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe”. Ten projekt o wartości ponad 1 miliona złotych Gmina Jeżowe zrealizowała w roku 2016  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

21 marca 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - Gimnazjum Jeżowe

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Stary Nart

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Stary Nart

    Zajęcia lekcyjne w nowoczesnych pracowniach komputerowych i tematycznych z wykorzystaniem technologii i sprzętu informatycznego przekazanego Zespołowi Szkół w Starym Narcie w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe”.Ten projekt o wartości ponad 1 miliona złotych Gmina Jeżowe zrealizowała w roku 2016  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

18 stycznia 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Stary Nart

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Groble

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Groble

Zajęcia lekcyjne w nowoczesnych pracowniach komputerowych i tematycznych z wykorzystaniem technologii i sprzętu informatycznego przekazanego Zespołowi Szkół w Groblach w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe” o wartości ponad 1 miliona złotych, zrealizowanego przez Gminę Jeżowe w 2016r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

 

12 stycznia 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Groble

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Jata

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Jata

Zajęcia lekcyjne w nowoczesnych pracowniach komputerowych i tematycznych z wykorzystaniem technologii i sprzętu informatycznego przekazanego Zespołowi Szkół w Jacie w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe” zrealizowanego przez Gminę Jeżowe w 2016r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

11 stycznia 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Jata

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Jeżowe Centrum

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Jeżowe Centrum

    Zajęcia lekcyjne w nowoczesnych pracowniach komputerowych i tematycznych z wykorzystaniem technologii i sprzętu informatycznego przekazanego Zespołowi Szkól w Jeżowem Centrum w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe” zrealizowanego przez Gminę Jeżowe w 2016r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.  

5 stycznia 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Jeżowe Centrum

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - PSP Jeżowe Kameralne

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - PSP Jeżowe Kameralne

    Gmina Jeżowe w roku 2016 zrealizowała innowacyjny projekt edukacyjny pn.: „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe”, który został zrealizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

5 stycznia 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - PSP Jeżowe Kameralne

Nowy sztandar Zespołu Szkół w Jeżowem Centrum.

Przejdź do - Nowy sztandar Zespołu Szkół w Jeżowem Centrum.

     Wczoraj w Zespole Szkół w Jeżowem Centrum odbyła się uroczystość nadania nowego sztandaru szkoły. Poprzedni sztandar nadany szkole w 1990r służył przez 26 lat. Pierwsza część uroczystości to Msza Św. w kościele parafialnym w Jeżowem (Narodzenia NMP), w tracie której został poświęcony nowy sztandar zespołu szkół, druga to część oficjalna i artystyczna z udziałem władz gminy Jeżowe, licznych gości zaproszonych i całej szkolnej społeczności (dyrektor, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie i rodzice)

Prezentujemy fotogalerię z przebiegu tej bardzo ważnej uroczystości szkolnej.

21 października 2016