Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Awaria stacji uzdatniania wody

Przejdź do - Awaria stacji uzdatniania wody

W związku z awarią na stacji uzdatniania, nastąpiła przerwa w dostawie wody, która może potrwać do godziny 18. Za utrudnienia przepraszamy. 

26 maja 2017


Czytaj więcej o: Awaria stacji uzdatniania wody

Mikrogranty - jutro spotkanie informacyjne

Przejdź do - Mikrogranty - jutro spotkanie informacyjne

    Przypominamy i zapraszamy przedstawicieli podmiotów, stowarzyszeń i grup nieformalnych z Gminy Jeżowe zainteresowanych dofinansowaniem swoich działań i projektów na spotkanie informacyjne, które odbędzie się jutro (26 maja) w Urzędzie Gminy Jeżowe o godz. 13.00.
    Spotkanie dotyczyć będzie dofinansowania i naboru wniosków LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”.

25 maja 2017


Czytaj więcej o: Mikrogranty - jutro spotkanie informacyjne

Nie wyrzucaj jedzenia do śmieci!!!

Przejdź do - Nie wyrzucaj jedzenia do śmieci!!!

   Pod  hasłem  "Zmień swoje przyzwyczajenia, nie wyrzucaj do śmieci jedzenia" Samorząd Województwa Podkarpackiego, Caritas Diecezji Przemyskiej, Caritas Diecezji Rzeszowskiej, Caritas Diecezji Sandomierskiej oraz Caritas Diecezji Tarnowskiej, a także Bank Żywności, przy współpracy Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego podjęli inicjatywę mającą na celu zmniejszenia ilości odpadów spożywczych znajdujących się w odpadach komunalnych i przemysłowych.
     W ramach akcji wyznaczone punkty przyjmować będą produkty żywnościowe, nawet z bardzo krótkim okresem przydatności, oraz ziemiopłody.

 

25 maja 2017


Czytaj więcej o: Nie wyrzucaj jedzenia do śmieci!!!

Trwa remont remizy OSP w Cholewianej Górze

Przejdź do - Trwa remont remizy OSP w Cholewianej Górze

    Firma Marka Piroga "Posadzkarstwo, Tynkowanie i Oblicowywanie Ścian", która wygrała przetarg na remont remizy OSP w Cholewianej Górze rozpoczęła już prace remontowe i budowlane. W tej chwili trwa demontaż i wyburzanie zużytych elementów budynku i instalacji wodno-kanalizacyjnych.
    W ramach tego zadania docelowo wykonane zostaną nowe tynki, izolacje, glazura posadzkowa i ścienna, niektóre drzwi i okna, balustrady, instalacja wodna i kanalizacyjna ze zgrzewalnych tworzyw sztucznych. Zmontowany zostanie także osprzęt łazienkowy i kuchenny, zmodernizowana i przebudowana instalacja elektryczna.

    Zakończenie wszystkich prac objętych umową jest przewidziane na koniec sierpnia.

25 maja 2017


Czytaj więcej o: Trwa remont remizy OSP w Cholewianej Górze

Przedszkolaki walczą o „Czyste powietrze wokół nas”

Przejdź do - Przedszkolaki walczą o „Czyste powietrze wokół nas”

    W ostatnich miesiącach Publiczne Przedszkole w Jeżowem realizowało program przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”. W programie udział wzięły wszystkie grupy przedszkolne: 3-latki „Biedronki”, 4-latki „Pszczółki” i „Motylki”, 5-latki „Krasnoludki” oraz oddział zerowy 6-latków.

25 maja 2017


Czytaj więcej o: Przedszkolaki walczą o „Czyste powietrze wokół nas”

Piknik rodzinny w Groblach - program

Przejdź do - Piknik rodzinny w Groblach - program

   W najbliższą niedzielę 28 maja w Groblach odbędzie się Piknik Rodzinny pod hasłem " Mama, Tata i Ja". Ta impreza, której celem jest promowanie postaw prorodzinnych, integracja rodzinna, parafialna i społeczna, jest zorganizowana przez  Parafialny Zespół "Caritas" i Szkolne Koło "Caritas".

   Szczegóły i program imprezy na plakacie

24 maja 2017


Czytaj więcej o: Piknik rodzinny w Groblach - program

Samorządowa Szkoła Muzyczna w Jeżowem zaprasza i ogłasza nabór dodatkowy.

Przejdź do - Samorządowa Szkoła Muzyczna w Jeżowem zaprasza i ogłasza nabór dodatkowy.

    Przypomnijmy kilka najważniejszych informacji dotyczących tej młodej, ale już stojącej na bardzo wysokim poziomie szkoły.
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia została założona na mocy Uchwały nr XX/136/2012 z dnia 17 lipca 2012 roku.
    W Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia prowadzone jest nauczanie w dwóch rodzajach cyklu: sześcioletnim i czteroletnim. W każdym cyklu realizowany jest szkolny plan nauczania, obejmujący obowiązkowe przedmioty: instrument główny, zajęcia ogólnomuzyczne oraz, w zależności od wybranego instrumentu, orkiestra lub chór lub zespół instrumentalny.

24 maja 2017


Czytaj więcej o: Samorządowa Szkoła Muzyczna w Jeżowem zaprasza i ogłasza nabór dodatkowy.

XL sesja Rady Gminy Jeżowe - program

Przejdź do - XL sesja Rady Gminy Jeżowe - program

   W dniu 30 maja 2017 r. (tj. wtorek) o godz. 12.00 w sali obrad Urzędu Gminy Jeżowe odbędzie się XL sesja Rady Gminy Jeżowe.

   Porządek sesji na fotografii i w pliku do pobrania

23 maja 2017


Czytaj więcej o: XL sesja Rady Gminy Jeżowe - program

Szkolenia zawodowe

Przejdź do - Szkolenia zawodowe

    Stowarzyszenie CRAS z Rzeszowa realizuje projekt  „Nowe kwalifikacje-szersze perspektywy” i zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń zawodowych za 10% ich wartości. Można m.in. nauczyć się różnych typów spawania, obsługi podestów ruchomych, suwnic, żurawii i wózków podnośnikowych.

Szczegóły na plakacie

23 maja 2017


Czytaj więcej o: Szkolenia zawodowe