Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Zaproszenie na spotkanie (RARR i LGD)

Przejdź do - Zaproszenie na spotkanie (RARR i LGD)

    Wójt Gminy Jeżowe zaprasza wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu naszej gminy oraz osoby zainteresowane, na spotkanie z przedstawicielami Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Rzeszowie oraz Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”.
    Celem spotkanie będzie omówienie możliwości wzięcia udziału w projekcie pn. „ROWES – kompleksowe wsparcie sektora ekonomii społecznej w subregionie I”, a także realizacja projektów grantowych. Spotkanie odbędzie się w dn. 31.03.2017 r. o godz. 14: 00 w Urzędzie Gminy w Jeżowem (sala posiedzeń).

29 marca 2017


Czytaj więcej o: Zaproszenie na spotkanie (RARR i LGD)

Uczniowie gimnazjum w Urzędzie.

Przejdź do - Uczniowie gimnazjum w Urzędzie.

    Dzisiaj pracownicy Urzędu Gminy w Jeżowem mieli bardzo miłą okazję do osobistego spotkania z młodzieżą gimnazjalną z klasy II i III z Zespołu Szkół w Jacie. To edukacyjne i studyjne spotkanie odbyło się z inicjatywy Anny Partyki - nauczyciela wiedzy o społeczeństwie i historii w ZS Jata i aktywnym udziale pedagoga szkolnego Magdy Siorek.
    Uczniowie przyjechali poznać pracę Urzędu Gminy w Jeżowem, poznać jego strukturę organizacyjną i zadania poszczególnych referatów.

28 marca 2017


Czytaj więcej o: Uczniowie gimnazjum w Urzędzie.

Rusza rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2017/2018

Przejdź do - Rusza rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2017/2018

    W ubiegły czwartek (23 marzec) Wójt Gminy Jeżowe wydał zarządzenie dotyczące określenia terminów i kryteriów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jeżowe. 

    Wszelkie niezbędne informacje związane z rekrutacją, terminy etapów postępowania rekrutacyjnego i kryteria rekrutacji w pliku do pobrania i na załączonych fotografiach

28 marca 2017


Czytaj więcej o: Rusza rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2017/2018

XXXVII sesja Rady Gminy Jeżowe - program

Przejdź do - XXXVII sesja Rady Gminy Jeżowe - program

    W dniu 29 marca (środa) o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy odbędzie się XXXVII sesja Rady Gminy Jeżowe, która prawie w całości będzie poświęcona tematyce oświatowej.

Szczegółowy program sesji w pliku do pobrania i na fotografii.

27 marca 2017


Czytaj więcej o: XXXVII sesja Rady Gminy Jeżowe - program

Trwa remont budynku szkoły w Jacie.

Przejdź do - Trwa remont budynku szkoły w Jacie.

    Prace remontowo-budowlane są realizowane w ramach projektu „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Jacie" dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Remont wykonuje firma Re-Mat Jana Kopacza z Jeżowego, która wygrała przetarg, oferując najniższą cenę na wykonanie remontu.
    Całkowity koszt zadania to kwota nieco ponad 950 tys. z czego do 663 tys. złotych zostanie sfinansowane z RPO WP, reszta to środki własne gminy.

27 marca 2017


Czytaj więcej o: Trwa remont budynku szkoły w Jacie.

Ucz się angielskiego za darmo i zdobądź certyfikat!!!

Przejdź do - Ucz się angielskiego za darmo i zdobądź certyfikat!!!

    Firma Euro – Forum z Rzeszowa w roku 2017 realizuje projekt „Podkarpackie Forum Kompetencji Językowych”. Projekt ten jest realizowany na podstawie umowy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. 
    Celem projektu jest wzmocnienie i dostosowanie do potrzeb podkarpackiego rynku pracy, kompetencji w zakresie języka angielskiego dla 240 uczestników i uczestniczek.

    Jeśli Jesteś zainteresowany(a) i spełniasz kryteria, wszelkie dodatkowe informacje znajdziesz na plakacie i w biurze projektu.

27 marca 2017


Czytaj więcej o: Ucz się angielskiego za darmo i zdobądź certyfikat!!!

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - PSP Jeżowe Podgórze

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - PSP Jeżowe Podgórze

    Zajęcia lekcyjne w nowoczesnych pracowniach komputerowych i tematycznych z wykorzystaniem technologii i sprzętu informatycznego przekazanego Publicznej Szkole Podstawowej w Jeżowem Podgórzu w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe” o wartości ponad 1 miliona złotych, zrealizowanego przez Gminę Jeżowe w 2016r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

24 marca 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - PSP Jeżowe Podgórze

Wiedza przeciwpożarowa - Turniej gminny

Przejdź do - Wiedza przeciwpożarowa - Turniej gminny

    Wzorem lat ubiegłych w dniu 23 marca 2017 r w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeżowem, odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej organizowany jest przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Jeżowem, przy pomocy Państwowej Straży Pożarnej w Nisku oraz wsparciu Wójta Gminy Jeżowe.
    W eliminacjach uczestniczyło 50 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z gminy Jeżowe, którzy dotarli na turniej wraz ze swoimi nauczycielami i opiekunami: Jackiem Dąbkiem, Tomaszem Nizioł i Wiesławem Szewczykiem. Dzieci i młodzież musieli wykazać się zaawansowaną wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

24 marca 2017


Czytaj więcej o: Wiedza przeciwpożarowa - Turniej gminny

Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Cholewiana Góra

Przejdź do - Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Cholewiana Góra

    Zajęcia lekcyjne w nowoczesnych pracowniach komputerowych i tematycznych z wykorzystaniem technologii i sprzętu informatycznego przekazanego Zespołowi Szkół w Cholewianej Górze w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia kluczowych kompetencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Jeżowe” o wartości ponad 1 miliona złotych, zrealizowanego przez Gminę Jeżowe w 2016r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

23 marca 2017


Czytaj więcej o: Nowoczesne technologie edukacyjne w gminnych szkołach - ZS Cholewiana Góra