Kara za nieplacenie podatkow

Jeśli jesteś winien długu podatkowego IRS, to prawdopodobnie nie może zapłacić, a także kar i odsetek, które zostały automatycznie dodane do niego przez system komputerowy IRS. W zależności od sytuacji osobistej, istnieją możliwości rozwiązania tego problemu IRS.

uzasadnionej przyczyny

Jeśli można wykazać uzasadnioną przyczynę, IRS może zmniejszyć lub ustąpienia swoje kary. Co uzasadnionej przyczyny na myśli? Definicja IRS jest: "ulga uzasadnionej przyczyny jest generalnie dozwolone, jeżeli osoba uprawia zwykłą staranność biznesowe i rozwagę przy określaniu swoich zobowiązań podatkowych, lecz nie jest w stanie spełnić tych obowiązków".

Dowodząc do IRS w logicznych i prawnych sposobów, które starały się płacić podatki w terminie ale został powstrzymany przez okoliczności, jesteś pokazując racjonalną przyczynę.

Oto lista niektórych wydarzeń, które IRS uzna za uzasadnioną przyczynę:

Dzieła Boga

Pożar, klęska żywiołowa, dorywczo lub inne zaburzenia

Zła rada z urzędu skarbowego

Profesjonalny podatku przewidziane złego porady

Rekordy nie zostały pozyskane

Śmierć, poważna choroba, czy https://healthandfitness.pl/opinie/ nieunikniona nieobecność

Zapomnienie

Błąd powstał

Nieznajomość prawa

IRS naprawdę zaakceptować żadnego powodu, tak długo, jak to pokazuje, że sprawuje opiekę biznesowe i rozwagi, ale był w stanie spełnić swoich zobowiązań podatkowych.

Kara zmniejszanie Zapytanie

Jeśli otrzymasz rachunek z kar, odpowiada niezwłocznie i poprosić o redukcji. Możesz napisać własną nas lub wypełnij formularz IRS 843 (wniosek o zwrot oraz na żądanie w celu ograniczenia). Pamiętaj, aby podać kopię zawiadomienia pokazujący kary i dokumentów potwierdzających swoją racjonalną przyczynę. Jeśli to możliwe, należy dołączyć zapłaty długu, który zawiera notatkę podając, że płatność jest iść w kierunku podatku, a nie kar i odsetek. Można również zanotować to na czeku. (Jeśli rozliczyć podatek, odsetki będą dodawani.) Kolejne Billings mogą być podawane, zanim pojawi się odpowiedź, dlatego wiele duplikatów żądanie redukcji emisji i jego dokumenty.

Pamiętaj, że będziesz w stanie złożyć kolejny wniosek z tego samego powodu, jeśli Twoja prośba kara potrącenie jest zabroniony.

Related Posts