Dochód pasywny - na czym polega

Dochod pasywny - na czym polega

Przeciwieństwem krótkoterminowej jest długoterminowe. Celem gry jest wciąż kupić tanio, ale ci, którzy zdecydowali się trzymać dla przepływu środków pieniężnych i uznania mają inny pogląd na własność ich zakupu. Poszukiwane są jako właściciele, a nie najemców. Chcą się upewnić, że obiekt jest w dobrym stanie, zarówno teraz, jak iw przyszłości. Wolą inwestować w materiały i systemy, które trwają i zapewniają najniższe koszty długoterminowej w porównaniu do najtańszej cenie zakupu. Jeśli chodzi o renowację i rehabilitacji nieruchomości inwestora, który ma wieloletnią perspektywę będzie chciał mieć praca wykonywana w prawo o dobrej jakości, więc nie trzeba to zrobić w kółko. Ostatecznie długoterminowy inwestor nieruchomości bardziej związane z finansowaniem długoterminowym jest także, jak również. Inwestor z krótkim perspektywy długoterminowej nie dba o tłumaczenia specjalistyczne francuski stopy procentowej, ponieważ nie będą one miały kredytu przez długi czas. Są one bardziej związane z punktami, opłat i kar przedpłaty, ponieważ mają one bezpośredni wpływ na ich krótkoterminowy zwrot z inwestycji.

Finał Rozpatrzenie

Czy szukasz utrzymać swoją nieruchomość na dłuższą metę dla przepływów pieniężnych i uznania lub szukasz natychmiastowego zwrotu z inwestycji będzie dyktować swoją strategię inwestycyjną nieruchomości. Po określeniu wszystkich swoją strategię na team musi być świadomy swoich celów. Twój zespół będzie zawierać Twój specjalista finansowania, wykonawca, adwokat, Realtor i księgowego. Kiedy wszyscy są na tej samej stronie, po czym plan będzie działać na jego best. Wystarczy wybrać strategię ustanowienia długoterminowego planu gry, dzielić plan ze swoim zespołem i trzymać się go, aby to działało.

Zobacz stronę autora: aparat tlenowy

Related Posts