Jak inwestowac na gieldzie
Aby zidentyfikować oszustów podatkowych, audytorów IRS i recenzenci będzie uważnie analizować obszary i grupy podatników, które są podatne na oszustwa podatkowe.

Statystyk dotyczących przestępstw podatkowych

IRS szacuje, że około 17% podatników oszukiwać swoich zwrotów, zaprzeczając miliardy dolarów w IRS należnych podatków. Spośród tych podatników, 75% z nich to pojedyncze podatnicy, a większość pozostałych to organizacje korporacyjne. Poszczególne podatnicy będą normalnie zaniżać lub nie obejmują uzyskane dochody lub pisania fikcyjnych roszczeń. Najczęstszymi winowajcami są pracownicy branży usługowej i przedsiębiorstwa, tłumaczenie uwierzytelnione aktów notarialnych które są środki pieniężne intensywne. Lekarze, prawnicy, konsultanci IT i poręczne pracownicy to tylko niektóre z przykładów pracowników branży usługowej znanych powszechnie oszukują na swoich zysków. Dzieje się tak głównie ze względu na niską ścieżki audytu, w szczególności środkami pieniężnymi. Waitresses i bartenders, na przykład, są znane pomniejszenia wskazówki o 84% od średniej. Korporacje zwykle oszukują na swoich podatków poprzez zaniżenie czy nie odprowadzanie podatków od wynagrodzeń, co fikcyjne roszczeń wydatków biznesowych, a zaniżenie podatków korporacyjnych.

Jednak według niedawnego raportu wiodącej organizacji watchdog rządu było tylko 2472 podatnicy, którzy zostali skazani za przestępstwa podatkowe. Stanowiło to około 0,002% podatników, którzy złożyli zyski. Liczba tych skazane jest również zmniejszenie w ostatnich latach, zgodnie z jednym raporcie.

Konsekwencje zaniedbania i oszustwa

Istnieją różne konsekwencje oszustw podatkowych i zaniedbania podatkowego. Dla jawnego oszustwa podatkowe, kary cywilne jest opłata 75% w stosunku do podatków należnych i IRS może również realizować oskarżenia na temat sprawcy. W przypadku błędów popełnionych przez zaniedbanie, IRS pobiera kary cywilne w wysokości 20% z tytułu podatków, w tym wszelkich interesów, które zostały naliczone.

Rob L Daniel i partnerzy Limon Whitaker Morgan, od lat pomogły firmom i osobom Nationwide, z ich przestępczych IRS Problemy podatkowe państwa. Firma ma swoją siedzibę w Los Angeles w Kalifornii w USA. http://www.limonwhitaker.com / Tel: 888.321.6188

Masz zgodę na używanie i opublikować ten artykuł w biuletynie, stronie internetowej lub blogu jak długo pozostawiać artykuł nienaruszona, a to to pole zasobów na końcu artykułu.

Zobacz stronę autora: aluminium 2017

Related Posts