Przestępstwa podatkowe - przypadki

Przestepstwa podatkowe - przypadki

"Będę aresztowany?" Każdy, kto dostaje przysłowiowego pukanie do drzwi z księgowych z pistoletów i odznaki (IRS Wydziału Karnego agentów specjalnych) zadaje to pytanie.

Gdy sprawa podatku, o którym mowa w IRS Śledczego Division, szanse ścigania są wysokie. Niestety, niewielu klientów zasięgnąć porady prawnej dopiero po formalnym rozpoczęciu dochodzenia. To pukanie do drzwi, jednak nie jest koniec.

IRS agentów specjalnych musi odbierać wiadomości Trójmiasto wiele pozwolenia przed opłaty przedstawia. Na każdym etapie procesu, pełnomocnik podatnika może starać się konferencja i próbować odwieść decydenta z zatwierdzeniem sprawę do prokuratury.

przełożony agenta, często "agent specjalny za", lokalne rady IRS IRS radca karnego i ostatecznie Departament Sprawiedliwości Division Skarbowej w Waszyngtonu musi podpisać każdy, zanim sprawa zostanie zatwierdzony.

IRS uważa szereg czynników przy podejmowaniu decyzji o zatwierdzeniu przypadki. Pierwszym z aluminium 7075 nich jest ilość pieniędzy w grę. Osoba, która fałszywie twierdzi ich pudla domowych jako zależne co skutkuje niewielką stratą podatkową prawdopodobnie nie dostanie ścigane. Ale biznesmen z dwóch zestawów książek i kto oszukał rząd na dziesiątki tysięcy dolarów stoi znacznie większe ryzyko.

IRS też lubi "Easy" przypadki. Niektóre środki są bardziej agresywne niż inne, ale każdy agent lubi łatwą sprawą. Dlatego masz prawo milczeć jest tak ważna. Jeśli wyznajemy, praca agenta po prostu stało się znacznie łatwiejsze. Nie czekaj, aż po rozmawiałem z IRS przed wynajęcie prawnika. Jeśli wiesz, że oszukiwał i IRS zaczyna zadawać pytania, należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc prawną.

IRS jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń propagandowych kraju. Tam po prostu nie są wystarczające specjalne środki, prokuratorów i sędziów do ścigania wszelkich oszustwo podatkowe.

Related Posts