Urząd skarbowy - podstawowe funkcje

Urzad skarbowy - podstawowe funkcje

I rzeczywiście widział dwa domy, które zostały dosłownie rozbite na dwie części od góry do dołu, ponieważ system rynnowy został zignorowany, a woda może przepływać wokół fundamentów każdym razem padało.

Były to zarówno domów murowanych i były piękne z ulicy, ale bliższe oględziny ujawniły pęknięcia biegnące wzdłuż muru, od góry do dołu, ponieważ jeden koniec domu był podnoszony i opuszczany przez proces falującej przez wiele lat. To poluzowała cegłę z domu, a produkowane wielu pęknięć w cegle, że było więcej niż cala szeroki w niektórych miejscach. Właściciel próbował podłączyć te pęknięcia z silikonu, ale całkowicie ignorowane ciągłe problemy odwadniających spowodowane przez brak rynien w domu. Rezultat był taki, że cała konstrukcja została uszkodzona, cegła z zewnątrz konieczna ponowna robi, a dom został opuszczony do wykluczenia, gdy obrażenia były tak poważne, że 6 cala grubości płyty betonowej na ganku końcu upadł na dół do piwnicy od stała stawanie fundamentu.

Innym razem sprawdzane domu w którym cała górna płyta zewnętrznej ściany została zgnił całkowicie z długotrwałym przecieku wody spowodowanego rynien, które były przestarzałe i stłoczonych tak pełen rzeczy, że drzewa rosły w nich. Cały system więźby dachowej siedzi na górnej płycie zewnętrznej ścianie. Płyty te są drewno, i były tak zgniłe, że cały system dachowy spadał w dół i już spadła o 8 cali. Cały dach domu powoli ale skutecznie obniżając mury gnije, a ostatecznie po prostu przewrócić nieleczona. Podłoga w kuchni zapadły się z wody sączącej się wewnątrz murów, a cały dom był po prostu zniszczony. Wszystko dlatego, że właściciele zignorował ich systemów rynnowych i dachowych.

Widziałem także szeroką gamę innych problemów, które były związane z rynny, ale właściciel domu nie mieli pojęcia. Gdy poszedłem do domu i sprzedawca wskazywał, że w piwnicy tendencję do powodzi, kiedy padał deszcz.

Related Posts