Urzędy - który czym się zajmuje

Urzedy - ktory czym sie zajmuje

Rynny są prawdopodobnie najbardziej ignorowany element, który właściciele domów i nieruchomości inwestorów czynienia. Jednak nie mogę sobie przypomnieć nikogo mówiący wiele o rynny w każdym seminarium naprawy jakiej byłem, a wiele miejsc pracy rehabilitacyjnych pominąć instalację rynny w celu obniżenia kosztów naprawy lub konserwacji.

Paradoksalnie, choć wszyscy ignoruje swoje rynny, faktem jest, że rynny są jednym z najważniejszych elementów zawartych na domach https://www.pftechnology.eu/pl/produkty/przenosniki-slimakowe-walowe-i-bezwalowe/ w niektórych regionach Stanów Zjednoczonych w północnej Georgii, gdzie mieszkam, rynny są kluczowym elementem długotrwałego utrzymania domu, ponieważ z uszkodzić, że woda może zrobić w domu i to fundamenty z upływem czasu.

W północnej Georgii, nasza gleba zawiera duże ilości czerwonej gliny. "Glina Georgia Red", jak to jest powszechnie określane w tej części. A czerwona glina może wchłonąć dużo wody, która będzie następnie przytrzymaj przez kilka dni, gdyż powoli wyparowuje lub wsiąka dalej. Gdy gliny absorbuje wodę, to faktycznie powoduje glinę na rozbudowę. Ekspansja ta nazywana jest "falujący".

Falujący jest bardzo subtelna, ale niesamowita siła, która może poważnie uszkodzić lub nawet zniszczyć swój dom na pewien okres czasu. Kiedy w domu nie ma odpowiedniego systemu rynnowego, a woda z opadów może gromadzić lub spuścić w dół wokół fundamentów domu, stawanie dosłownie zmusić dom do góry, jak glina wchłania wilgoć, a następnie opuść ten dom jako gliny wysycha. Niektóre domy mogą poruszać się tak jak cala lub więcej, gdy występuje falujący.

W procesie oceny tysiące nieruchomości inwestycyjnych, które odwiedziłem wiele domów, które zostały poważnie uszkodzone przez brak odpowiednich rynien i niewłaściwego odprowadzania wody. Widziałem domy, które wyglądały zupełnie normalne z zewnątrz, które były praktycznie o upadku w środku z powodu zalania.

Related Posts